Principală

Haihui Anyhoo Joi, 21 Sep 17, 02:36

Bine aţi venit Vizitator | RSS
Principală
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
Pagina 1 din 11
Forum » Diverse » Bancuri » femei
femei
HaihuiData: Vineri, 19 Oct 12, 21:11 | Mesaj # 1
Soldat
Grup: Administratori
Premii: 1
Reputaţie: 1
Stare: Offline
Ce spun femeile cand sunt prinse in pat cu un alt barbat...

Nevasta de secui :
No, daca ai baut toata palinca din casa, eu cu ce era sa-l fi servit pe musafir ?

Cehoaica :
Pepa, nu te impacienta, draga ! Tocmai am aflat ca, el e noul tau sef !..

Unguroaica ( în timp ce sare din pat ):
Ioi, draga !....Nu fii suparat ! O platit înainte !

Românca :
Ioane, tu ma crezi mai mult pe mine, sau ochii tai ?

Evreica :
Itzic, tu esti ? Atunci, cine naiba e asta de pe mine ?

Rusoaica :
Ivane, tu esti ? În sfârsit, un barbat adevarat ! Înainte sa mi-o traga, asta n-a fost în stare nici sa ma ia la palme !

Suedeza :
Tu esti, Olaf ? Eu am terminat, ce-i drept, dar Sven ar vrea sa se mai distreze... Alatura-i-te si tu !

Frantuzoaica :
Jean, ce bine ca ai venit ! Jaques e terminat, nu mai poate..

Nemtoaica :
Hans, azi ai venit cu patru minute si patruzeci si cinci de secunde mai devreme acasa. Îmi datorezi o explicatie pentru asta!

anyhoo
"Honi soit qui mal y pense"

HaihuiData: Vineri, 19 Oct 12, 21:16 | Mesaj # 2
Soldat
Grup: Administratori
Premii: 1
Reputaţie: 1
Stare: Offline
-Ce faci în concediul ăsta ?
-Vroiam să fac o plimbare în jurul lumii, dar nevastă-mea vrea să meargă în altă parte !

anyhoo
"Honi soit qui mal y pense"

Forum » Diverse » Bancuri » femei
Pagina 1 din 11
Căutare:

cepe kitty Magie Radio Twist anyhoo Reclame folclor. Ion Dragoi Cântece Muzicã petrecere comori folclor noi românesc vechi Dorel Livianu Ionescu Gion Petre Alexandru Titi Botez cânturi Sârba lui Cacurică colinde news newshub Gigi Becali Concer Concert de percutie cvartet cvartet de fese fese OTV online percutie Solo Gold FM barbie Lacul Lebedelor Romana Swan Lake Alb flori galben Rhododendron rosu roz Violet anti-crise kit nevasta Diverse postere Santa Claus coming to town frosting 2-10 mind pillow Apocalipsei patru cavaleri Flower power Ecosistem apa minerala naturala Apocalipsa sfarsit job Animale vulpi Colanti colanti ieftini Hairy stockings parosi perverts fifa starcraft Bubble Shooter
Copyright MyCorp © 2017